Numan Kurtulmuş S.P Genel Başkanı Olur

Ve Numan Kurtulmuş S.P Genel Başkanı Olur

Yıl 1908…

Dönem Ulu Hakan Abdulhamid yakın çevresi ve Paşaları tarafından sıkıştırılmış ve Gülhane hattı hümayununu ilan ettiriyor.

II: Abdulhamid Hanın Liderlik sırları adlı kitabında Mehmet Aydın 128. sayfa da şu notu düşmüş II. Abdulhamid’in dilinden “Madem ki millet, kendi mukadderatını bir de kendisi idare etmek tercümesinde bulunmak istiyor milletin istediği olsun istedim ve eldeki layihalar arasında Mithat Paşa’nınkini küçük bir düzeltme ile onaylayarak bilinen Hattı Hümayunu açıkladım. Mithat Paşa’nın layihasını kabul etmek zorundaydım. Çünkü Mithad adının ebced hesabıyla “Deva-i Devlet” olduğunu keşif ve ilan etmiş olan hasta bir halka, yine onun hazırladığı devayı vermek zorundaydım. Başka türlü susturamazdım”

Yıl :2008… ( Tam 100 yıl sonra )

Dönem 54. Hükümetin Başbakanı, Milli Görüşün Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN istişarelerinin sonucunu ilan ediyor.

Bizler burada 100 yıl sonra Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın Liderlik sırlarını yazacak olan yazara notlar düştük sadece. İçerisinde yalan- iftira- uydurma olmayan notlar. Teşkilatın kapısından giren, teşkilatta görev yapan, teşkilatçı olanların bildiği, hissettiği dile getiremediği doğruları en yalın haliyle ifrat ve tefrite varmadan, hakaret etmeden, korkmadan kaleme aldık.

Ve şimdi…

Bizler teşkilat mensupları olarak İstişare ile emrolunduğumuz gibi çıkan sonucu uygulamakla da emrolunmuşuzdur. Zaman liderimizin istişareleri sonucunda belirteceği isme biat etmek ve çalışmalarımıza devam etmek vaktidir. Genel Başkanımız hayırlı olsun, devam inşallah…

Tevfik YAZICILAR

18- Ekim -2008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.