Bir Hristiyan Daha Mekke’de Otel Açtı

Bir Hristiyan Daha Mekke’de Otel Açtı

Tebrikler Suudi Arabistan Krallığı. Mübarek beldeleri elin Hristiyan ve Yahudilerine peşkeş çeken bu zihniyete sessiz kalıp meshep kavgaları peşinde koşanlara da tebrikler.

Muhteşem bir haber duruyor önümde. Ne diyor biliyor musunuz “Park Inn by Radisson, Mekke’deki ilk tesisi olan Makkah Al Naseem otelini açtı.” Neymiş, neymiş… Radisson Mekke’de tesis açmış.

Bir de sorumlu Başkan Yardımcısı Mark Willis otelinin açılışıyla ilgili olarak şunları söylemiş: “Mekke’deki ilk otelimiz Park Inn by Radisson Makkah Al Naseem’i açmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu otel, hem Park Inn by Radisson markası, hem de Carlson Rezidor Hotel Group için önemli bir adım. Bu açılışla Suudi Arabistan’daki güçlü gelişme planlarımızın meyvelerini toplamaya başladık, önümüzdeki 18 ayda çok sayıda otel açılışı gerçekleştirmeyi planlıyoruz.”  Willis bir de şöyle devam ediyor: “Suudi Arabistan Krallığı’na ve Mekke’ye yönelik din turizminde hem yerli, hem yabancı ziyaretçilerin sayısının artması bekleniyor. Biz de uluslararası bir otelcilik markasının tüm temel özelliklerini sunabilecek bir konumda bulunuyoruz.”

Haydi şimdi bir analiz yapalım. İslam düşmanı bir yapının Hristiyan bir elemanı tutmuş bizim haremimizde açılan bir otelin tanıtımını yapıyor. Ne diyor, ne diyor; Mekke’ye yönelik din turizminde hem yerli, hem yabancı ziyaretçilerin sayısının artması bekleniyor. Yahu benim dinimin inancımın en mahrem yerinde sen ne arıyorsun be. Suudi Arabistan Krallığı’na ne oluyor da Mekke’ye bu pis elleri sokma cesaretini buluyor, bundan da keyif alıyor.

Heyy meshep kavgasına burnunu gömmüş cahil Müslüman bak bu rezilliğie izin veren ve destek olan sözde sünni Suud ailesine de bir ses çıkar artık. Hadi şu rezalete bir ses çıkar. Yahu Harem bölgemizde ne işi var bu ecnebi otellerinin. Ve hacı olmaya giden Müslüman, hiç mi sorgulamazsın kaldığın otelin ne halt olduğunu. Silkelen Müslüman silkelen, sen dur demezsen bu adamlar Kabe’ye bile sokar elin gavurunu.

Tevfik YAZICILAR

11 Temmuz 2017

 

One Reply to “Bir Hristiyan Daha Mekke’de Otel Açtı”

  1. Isi iyice ticarete donusturduler. Mekkeye gidip bu hristiyanlarin sahip olduğu otellerde kalmak dogru mu? Yada en cok kullanilan otellerin sahipleri konusunda Araştırıyorum ama pek bir şey bulamadim.sahipleri musluman olmayan oteller hangileri. Simdiden allah razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.