Ev Arkadaşı Cinayeti

EV ARKADAŞI CİNAYETİ: 1 ÖLÜ, 1 KAYIP VE 1 ŞÜPHELİ 

Karanlık Göl, Gecenin İçinden ve Unutulmuşlar Şehri’nin çok satan ödüllü yazarı Sarah Bailey, polisiye serisine aksiyon dolu yeni kitabı Ev Arkadaşı ile devam ediyor. Üç ev arkadaşı, biri ölü, biri kayıp ve diğeri cinayetle suçlanıyor. Ev Arkadaşı, The Kitap Yayınları etiketiyle raflarda!

Üç ev arkadaşı: Gizemli bir gecenin ardından ölü bulunan Evelyn, cinayetle suçlanan Alex ve ortadan kaybolan Nicole… O gece üç ev arkadaşı arasında gerçekten ne oldu? Genç gazetecinin katili amansızca araştırması ailesini tehlikeye atacak mı? Olive Groves ve kameramanı Cooper’ı zor, dolambaçlı bir dava bekliyor.

Bu üç kadının sırlarla dolu yaşamı ve “Ev Arkadaşı Cinayeti” davası Avustralyalılar için neredeyse on yıldır merak unsurudur. Genç bir gazeteci olan ve davayı senelerdir araştırmaktan vazgeçmeyen Olive Groves, kayıp kadının ölü bulunmasıyla bir kez daha olayların içine çekilir ama bu kez yalnız değildir. Mesleğini eski usullere göre yapmaya devam etmek isteyen Oli ile teknoloji çağının tüm inceliklerini bilen Cooper dava için artık bir aradadır.

“Ev Arkadaşı Cinayeti” ile ilgili yeni sırlar açığa çıkarken olaylar daha da karanlık hale gelecek mi? O gece üç ev arkadaşı arasında gerçekten ne yaşandı? Tüm cevapları soluk soluğa okuyacağınız bu hikâyede bulacaksınız…

“Ev Arkadaşı, olay örgüsü ve karakterleriyle Bailey’nin bir diğer bağımlılık yaratacak romanı.” Publishers Weekly

“Melbourne sokaklarının rüzgârı sayfalarda canlanırken gerilim bir an olsun düşmüyor… Yazarın yeteneğine hayran kalmamak imkânsız.” Good Reading

Ev Arkadaşı kitabını hem fiziksel hem online kitap satış kanallarından ya da The Kitap Yayınları’nın internet sitesinden satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.