ESRA OFLAZ’DAN CİNAYET ROMANI: YEN!

ESRA OFLAZ’DAN CİNAYET ROMANI: YEN!

İlk kitabı Geçit: Hikayem ve Ötesi ile uzun süre, en çok satanlar listelerine adını yazdıran iş insanı Esra Oflaz; roman türündeki ikinci kitabı “YEN” ile yeniden okuyucunun karşısında. Yazar’ın bir gaip cinayet romanı olarak tanımladığı, Feridun Andaç’ın ise edebiyat danışmanlığını yaptığı YEN sevginin, bekleyişin ve arayışın romanı.

Yen, dünya diyarında azaplı bir mutlak kadere yeniden bedenlenen ve cinayete kurban gideceğini öğrenen roman başkahramanı Peri’nin; tekamülünün döngüsel zaman dehlizlerinde katilini arama, kaderini yeniden inşa etme ve bozyapını tamamlama macerasını anlatıyor.

Okurlara kendi tekamül bozyaplarını tamamlamalarının yol haritasını bilim ile bilgelik arasında gizemli bir çizgide sunan bu sürükleyici kitap Dovan Novus tarafından yayıma hazırlanarak, tüm kitapevlerinde ve online satış mağazalarında yerini aldı.

Bu roman sihir içeriyor sende çoklu algılı hatırlayacak, duyusal olacak, ruhunun şecerecesine ulaşacaksınız.  Ruhun dürtüsünü yolladı benliğine, bu kitap eline geçti, bırak esrarengizleştirsin seni. Şimdi niyetini et, dikkatini ver ve sihir işlemeye başlasın.” Esra Oflaz – Yen, Önsözden

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.