YILDIZ TİLBE’DEN OLAY KONSER…

YILDIZ TİLBE’DEN ÖNCESİ VE SONRASIYLA MUHTEŞEM KONSER

Kerki ve Solfej’in düzenlediği güz konserleri kapsamında Denizli Açık Hava Sahnesi’nde sahne alan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, öncesi ve sonrasıyla uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza atı.

”Güz Konserleri” kapsamında çıkacağı İzmir Açıkhava Sahnesi konseri hava muhalefeti dolayısıyla 8 Ekim’e ertelenen Yıldız Tilbe, Ege turuna Denizli’den başladı…

Biletleri haftalar öncesinden tükenen etkinlikten saatler önce konser alanı civarında ünlü sanatçıyı beklemeye başlayan hayranları, saatler ilerledikçe mahşeri bir kalabalığa dönüştü.

Konsere dakikalar kala geldiği konser alanında aracından inerek kendisini bekleyen hayranlarına ”Hoş geldiniz” diyen Yıldız Tilbe, ayağının tozuyla çıktığı Denizli Açıkhava Sahnesi’ne tam anlamıyla iz bıraktı.

52 Yaşındayım Ancak 25 Hissediyorum…

Delikanlım şarkısı ile başladığı performansını dillere dolanan şarkıları ile sürdüren başarılı sanatçı, zaman zaman alanı dolduran müzikseverlerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Bir hayranının ”çok güzelsin Yıldız” haykırışını işiterek ”biliyorum çünkü henüz 25 yaşındayım.” yanıtını veren Tilbe, sözlerini şu şekilde tamamladı; ”Aslında 52 yaşındayım ancak kendimi 25 yaşında hissediyorum. Bence çokta güzelim. Allah herkesi güzel yaratmış. herkesin kendine has bir güzelliği var.”

İki saate yakın süren programı boyunca ara vermeyerek şarkılarını Denizlili hayranları ile birlikte seslendiren Yıldız Tilbe, müzikal performansının yanı sıra kendine özgü dansları ile de yüzleri güldürüp gönülleri fethetmeyi başardı.

Denizli’de ilk kez konser verdiğini ancak yeniden Denzlililerle buluşmak istediğini dile getiren başarılı sanatçı, sahneden alkışlar eşliğinde indi.Konser sonunda konaklayacağı otele geçmek üzere aracına binen Yıldız Tilbe, hayranlarının yoğun sevgi seli dolayısıyla bir süre etkinlik alanından ayrılamadı. Sevenlerinin yoğun ilgi ve sevgisine kayıtsız kalmayarak binmiş olduğu aracın tavanından coşkulu kalabalığı selamlayan Tilbe, ”söz veriyorum yeniden geleceğim diyerek” Denizlilerle vedalaştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.