Yazık Ettiniz İstanbul’a….

Yazık Ettiniz İstanbul’a….

Bu sabah Yenikapı’dan Taksim metrosuna bindiğimde metro içindeki reklam televizyonlarını izlerken içimden basiretsiz yöneticilere küfrettim.

Yıllarca atıl vaziyette bırakılan ve eften püften görüntüleri ile karşımızda olan devasa reklam mecrası yeni belediye yönetimi tarafından çok iyi kullanılmaya başlanmış.

Adamlar onlarca reklam almışlar. Hiç durmadan dönen reklamları seyrederken bu mecraya reklam almayı başaramayan eski yönetim geldi aklıma. Yahu bu kadar mı beceriksizdiniz. Şu koca reklam mecrasına reklam almayı nasıl beceremediniz. Bak bugün dün sana reklam vermek için çırpınanların reklamları dönüyor gözlerimizin önünde. Sizin beceremediğinizi bugün başarmışlar. Yazık ettiniz çok yazık.

Ayrıca reklam dışında kalan zamanlarda İmamoğlu’nun süper reklamlarını yapılıyor olması da manidar.

“Yaşasın demokrasi” çığlıklarıyla “Kanal İstanbul’u yaptırmam” nakaratları eş zamanlı yayınlıyor ekranlarda. Ve öyle güzel çekimlerle yayınlıyorlar ki seyrederken hak verecek hale geliyorsun.

Şimdi yıllarca bu mecralarda bizlere çiçek böcek kedi köpek izletenler oturup neleri heba ettiklerini düşünürler mi acaba. Tek kelimeyle yazık ettiniz İstanbul’a….

Tevfik YAZICILAR
04 Aralık 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.