“Miras” Adlı Tiyatro Oyunu MÜSİAD’da

“Miras” Adlı Tiyatro Oyunu MÜSİAD’da Sanatseverlerle Buluşuyor

Toplumun gelişmesi, halk nezdinde bir medeniyet tasavvurunun oluşması ve ekonomik kalkınmanın gerçekleştirilmesinin kültür ve sanat alanındaki gelişmelerle doğru orantılı olduğunu düşünen MÜSİAD, MÜSİAD SANAT çatısı altında birçok çalışmaya imza atıyor.

Kültür Sanat alanındaki faaliyetlerine Emire Konuk Közberi’nin “Şimdi ve Sonsuzluk” sergisi ile start veren MÜSİAD, daha sonra Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ile iş birliğinde Prof.Dr. Fuat Sezgin’in anısına hazırlanan “Bilimden Sanata Yansımalar” sergisi ile Mevlid-i Nebi Sergisi’ni sanatseverlerle buluşturdu.

Bu çalışmalara ek olarak; hat, minyatür, resim, müzik, sinema ve tiyatro olmak üzere tüm sanat dallarında çalışmalarını sürdüren MÜSİAD, gelecek dönemde de önemli eserlerin halkımızla buluşturulmasına öncülük etmeyi hedefliyor.

Kendi kültürümüz ve değerlerimizin sanat yoluyla topluma aktarılabileceğini düşünen MÜSİAD, bu bağlamda, “Miras” adlı tiyatro oyununu Genel Merkez’de sanatseverlerle buluşturuyor. Ebru Aksakallı’nın kaleme aldığı, Bayram Gündoğdu’nun yönetmenliğini üstlendiği eserde, toplumu uçuruma sürükleyen faiz yükü, yardımlaşma kültürü, helal kazanç ve ticari ahlak konuları ayrıntılı bir şekilde ele alınacak.

14 Ocak 2020 Salı günü, saat 19.30’da sahnelenecek oyunun biletlerini https://bilet.com/etkinlik/musiadsanat-miras adresinden ya da oyun günü salon girişinden temin edilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.