Fatih’e sataşanlar!

Fatih’e sataşanlar!

karaborsa teşkilatçılık yapıp “ne sıkıntılar çektim” diye uçura uçura satanlar!

çerçevesi belli bir davanın davacısı olduklarını iddia edip kendi ucube beyinlerinde büyüttükleri öncesiz ve sonrasız hayallerinin davasını güden zavallılar!

lidere biati sadece bir adem oğlunun emrine girmek olarak görüp cihadın diğer bütün yükümlülüklerini istedikleri gibi eğip bükebileceğini zanneden özürlüler!

milli görüşçüyüz deyip milli görüşe sırtını dönmüş herkesi ve herşeyi baştacı etmeyi zaferin anahtarı olarak gören sakat ruhlular!

erbakan adının kötü işlere alet edildiğini iddia eden ancak bundan daha kötüsünü yaparak onun davasını kendi şahsi iktidar hırsları için kullanmaya kalkarak alçalanlar!

erbakanda hata yapabilir diye hak bir söz söyleyip sonra peşine düştükleri kusur katarını teşkilata bir kurtarıcı gibi kakalamaya çalışarak batıl amaçlar güdenler!

siyonistlerin kırk yıldır eğriltemediği bu davanın istikametini, zafer adına değiştirmenin hamallığına soyunmuş taşeronlar!

SAYINIZ 1000 OLSUN… ÜSTÜNE NUMANI DA KOYUN VE ONU DA 1000 SAYIN…

yine de bir fatihe değişmem!

Etmezsiniz ulan!

topunuz bir Fatih etmezsiniz. terbiyesizler!

ağzınıza pelesenk olmuş bir “saltanat kuruluyor”, “koltuk sevdası” sözleri, geviş getiren hayvanlar gibi geveleyip duruyorsunuz…

patiye tepeden inip 10 yılda genel başkan olmuş bir ucuz kuklaya gösterdiğiniz saygının çeyreğini, doğma büyüme teşkilatlı olan bir Fatihe gösteremiyorsunuz.

mhp’lilerin türkeşin oğluna, anaplıların özalın oğluna, akp’lilerin tayyip’in oğluna sahip çıktıkları bu koca politika arenasında siz kutlu bir davanın liderinin oğluna düşmanlık etmeyi marifet sayıyorsunuz.

ulan!
erkekseniz bütün medya tarihini didik didik edin ve bir söz bile demiyorum! tek bir ima getirin! erbakan hocamın ağzından Fatihi genel başkan yapacağına dair!tek bir ima!

kendiniz kurup kendiniz oynayarak bir zannı büyütüyorsunuz ve bu zan üzerinden Fatih’e düşmanlık ediyorsunuz. ahlaksızlar!

sizin gibilere layık olanda işte bulduğunuz gibi bir kukladır elbet!

artık seferden sıkılıp zafer istiyor ekselansları!

oldu! emrin olur! şimdiden cilalı koltukları sipariş edelim..

kuş beyinlerinizin hesabıyla saptığınız bu istikametin sonunda sanki iktidar payesi garantiymiş gibi bir de geçmişinize söverek gidiyorsunuz!

tayyipçiler erbakan hocaya söverek gittiydi. hocaya sövmek prim yaptı da iktidar oldular. siz ise fatih’e söverek gidiyorsunuz. bakalım fatih’e sövmek prim yapacak mı. gidin de görün.

ne demiş yahya kemal:

bir çok gidenin herbiri memnun diğerinden,
bir çok seneler geçti dönen yok seferinden.

Mehmet DAĞDELEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.