Süs Delisi Yayımlandı!

Süper Çocuklar hız kesmiyor!

Aytül Akal’ın farklı yeteneklerini keşfederken ortak amaçlar etrafında toplanan “Süper Çocuklar” serisinin heyecan dolu yeni serüveni Süs Delisi yayımlandı!

Ödüllü yazar Aytül Akal’ın çok sevilen Süper Çocuklar serisinin dördüncü kitabı Süs DelisiTudem Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı. 8-10 yaş aralığındaki kitapseverlere hitap eden Süs Delisi gizemli ve parlak bir nesnenin peşine düşen bir grup öğrencinin maceralarını konu ediyor.

Tatilde canı çok sıkılan Mete’nin hayatı hızla geçip giden arabadan düşen parlak bir broş ile hareketlenir! Broşun, gizemli arabanın sırrını çözmek ve Gamze’nin bir süredir haber alınamayan ünlü moda tasarımcısı halasını bulmak için Süper Çocuklar kolları sıvar. Renklere, kokulara ve seslere karşı hassas kahramanlarımızı yeni bir macera beklemektedir…

Hayatın her alanında, başkalarının tasarımlarını, düşlerini, yaratıcılıklarını sahiplenmek isteyenlerin çıkabileceğini anımsatan Süs Delisi, özgün olanın daima en önde olacağının altını çiziyor. Kitap, okurlara ortak bir hedef uğruna tek yürek olma bilincini aşılıyor.

Serinin önceki halkalarından bağımsız olarak da okunabilen Süs Delisi, Yusuf Tansu Özel’in ilgi çekici resimleriyle hayat buluyor.

 

 

Aytül Akal Kimdir?

Aytül Akal, çocukluğundan itibaren hep yazar ya da şair olmak istedi. 1974’te başlayan yazın serüvenini, 160’ı aşkın şiir, öykü, masal, tiyatro oyunu ve roman türünde eserle sürdürdü. Çocukların kişilik gelişimi ve kendilerini tanımaları konusunda çalışmalar yaptı. Pek çok masalı ve öyküsü, Almancaya, İngilizceye, İspanyolcaya, Farsçaya, Bulgarcaya, Macarcaya ve Arapçaya çevrilerek Almanya, Bulgaristan, İran, Mısır, Bolivya, Macaristan, Avusturalya ve Azerbaycan’da yayımlandı. Eserleri ile yüz binden fazla çocuğa ulaştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.