Rota Hesaplanıyor

Rota Hesaplanıyor

Dünyamız zor zamanlardan geçiyor… Hemen hemen her yerden başka bir haykırış, başka bir kötü haber, başka bir kriz duyduğumuz kötü bir dönemdeyiz.  Peki, böylesi zamanlarda bireysel olarak iyi olabilmek, iyi kalabilmek mümkün mü? Bizi odağımızdan uzaklaştıran yüzlerce farklı şeyle mücadele ederken aynı zamanda kendi yaralarımızı da sarabilir miyiz? Bizi aşağı çeken duygulardan, huzurumuzu bozan dışsal etkilerden kendimizi nasıl özgürleştirebiliriz?

Sibel Uzun yeni kitabı Rota Hesaplanıyor-Kendine Dönüş Başladı ile okurlarına iyileşmenin ve ışığını kaybetmemenin yollarını anlatıyor. Duyguların kaynağını fark etmekle başlayan içsel huzuru yakalamanın yöntemleriyle devam eden bu yolculukta en temeldeki şifaya ulaşmak için rehberlik ediyor. Realiteden kopmadan, motivasyonunuzu en yüksek potansiyele taşıyabileceğiniz gerçekçi adımlarla hedefinizi belirleme, önceliklerinizi oluşturma, ölçülebilir bir vizyon geliştirmeyle herkesin uygulayabileceği metotlar ve gündelik yaşantınıza dahil ederek pek çok şeyi değiştirebileceğiniz olumlamalarla pratik uygulamalar da bulabileceğiniz bu kitabı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz!

Sayılardan gelen şifadan enerji bedenini arındırmaya kadar pek çok konuda başvuru kaynağı olan Rota Hesaplanıyor’da içinden çıkılamaz sandığınız en büyük sorunlarda bile bir ışık bulabileceğinizi yaşanmış bir hikâye üzerinden göreceksiniz.

Sibel Uzun’un yazdığı Rota Hesaplanıyor-Kendine Dönüş Başladı Destek Yayınları’ndan çıktı.

Arka Kapak Yazısı:

“SEN ONLARDAN FARKLISIN ÇÜNKÜ HER İNSAN BAŞKA BİR DÜNYADIR.” – ATAKAN GÜLGAR

Kendi ışığından korkma. Hayatında tek bir engel var o da sensin. Artık kendi önünden çekilmelisin. Öğretilmiş ve koşullanmış tüm alanları görmeli, kendini kendine ifşa etmelisin. Hayallerinden ve arzularından vazgeçme, önünden çekil. Sen kaostan ibaret değilsin, kendini yanlış yerde arıyorsun, önünden çekil. Kötü değilsin, çirkin değilsin, başarısız değilsin, yetersiz değilsin, değersiz değilsin, iradesiz değilsin ve çaresiz değilsin… Önünden çekil.

Unutma canım cevherim, inanç, cesaret, güven en güçlü yol arkadaşın. Hakikat haktandır. Hakikatin varlıktaki yok oluşun olsun. Kendi sırlarına adım atman, zaferin olacak. Acınla yüzleştiğin zaman kendine acımak yerine “Kendim için ne yapabilirim?” sorusunu sormak dahi zaferin olacak.

Yazar Hakkında:

29 Mart 1982’de İstanbul’da doğdum. Evli ve üç çocuk annesiyim.

Yaşamımı dolu dolu her türlü eğitim ve kariyer ile süsledim. Yaşam devam ettikçe öğrenme ve ilerleme çabam bitmeyecek. Lisans eğitimlerim hâlâ devam etmekte. Kişisel gelişimime katkı olan koçluk programlarından mezun olarak T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ilgili kuruluşu MYK-Belgeli Profesyonel Koç, ICF-ACC Unvanlı Profesyonel Lider Koçu olarak görev yapmaya devam ediyorum. Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezi’mizin oluşumu ve inşası hızla yürütülmektedir. Tüm bilgi ve birikimimi çeşitli seminer ve konferanslarımla tüm Türkiye genelinde vermeye devam ediyorum.

Spiritüel alan keşiflerimi ve tüm yetkinliklerimi bu âlem ötesinde geliştiren bir varlık olarak hizmetlerime devam etmekteyim. TLHT® THE LIGHT OF HEALING THERAPY- IŞIĞIN ŞİFASI şifa sisteminin kurucusuyum. Binlerce kişinin yaşadığı mucizelere tanık olmaya, sistemin muazzamlığını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kitabı, ilk kitabım Işığın Şifa Yolu ile bu alanda yetkinliklerini geliştirmek isteyen ruh parçalarıma, ışık dostlarıma rehber olması adına hazırladım.

Geldiğim bu noktada gücüm yettiğince hizmet etmeye devam edeceğim. Allah’ın açtığı, açmadığı tüm yollarda tekâmülüme hizmet edip tüm gerçekliği sizlerle buluşturmaya da devam edeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.