Mavi Marmara’dan Erbakan’a Selam

Mavi Marmara’dan Erbakan’a Selam

İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım, Mavi Marmara gemisinin güvertesinden Milli Görüş Lideri merhum Prof.Dr. Necmettin Erbakan’a selam göndermişti.

Mavi Marmara, Gazze’de doğru yol alırken geminin güvertesinde yapılan bir canlı yayında, İstanbul’da gerçekleşen Fetih Şöleni esnasında Özgür Kudüs Özgür Mescid-i Aksa sloganları atan onbinlere hitap eden Erbakan’a gemidekilerin selamını iletip ellerinden öpen Yıldırım Siyonizm tehlikesini tüm dünyaya anlattığı için teşekkür etmiş ve izinde olduklarını belirtmişti.

İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım daha sonra da kendisiyle yapılan bir çok röportajda Mavi Marmara’dayken Erbakan Hoca’nın kendilerini hiç boş bırakmadığını kaydetmişti. Erbakan Hoca’yı hep yanlarında hissettiklerini belirten Yıldırım, “Yaptığımız 7 saatlik canlı yayın sırasında Rahmetli Hoca bizi aradı. Sesi titriyordu, bize dua etti. Onun bu telefonundan sonra kalbimize bir ferahlık geldi” demişti. Yıldırım ayrıca, “Hoca’nın uyarısı bizi tekrar harekete geçirdi. Mavi Marmara’ya İslam dünyasındaki en büyük desteği Erbakan Hocamız topladı” demişti.

İşte Mavi Marmara’nın güvertesinden Bülent Yıldırım’ın Erbakan’a seslenişi…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.