İnternetten Müzayede (Açık Artırma) yapan siteler.

İnternetten Müzayede (Açık Artırma) yapan siteler.

Neydi o sahinden gittigidiyor gibi sitelerin ilk yayına girdiği sıralar. Kabul edelim hepimiz atladık. Şimdide çılgın gibi tepe tepe kullanıyoruz. E tabi herşey kullanım şekline göre kuruluş amacından sapabiliyor. İlk başta insanların hep kullanılmış kaliteli eşyaları bulabileceğini varsaydığı siteler bile zaman içinde bu özelliğini yitirip büyük ama sıradan birer ilan yada alışveriş sitesine dönüşebiliyor.

Lafı çok gevelemeyelim. Gerçekten seçkin kaliteli ürünlerle de karşılaşabildiğimiz busitelerde bulamadığımız diğer ürünler nolacak peki ? Sahaflarda satılmayı bekleyen kitaplar, antika dükkanlarında yeniden yıllanan eski eşyalar yada bir ustanın el emeği göz nuru tesbihleri. Artık çok büyük olmuş bu bilindik sitelerde çok büyük paralarla dükkan açamayanların hali ne olacak.

Şimdilerde bir çok yerde balatta, fatihte, kadıköyde, üsküdarda, ankarada, izmirde ve dahi bir çok yerde küçük mezatlar yapılmaya başlandı. Küçük mezatlar diyip geçmeyelim. Öyle güzel nadide parçalar, baskısı tükenmiş kitaplar ve daha neler neler çıkıyor bu müzayedelerde. Hani herşeyi internette arasam bulurum sanıyoruz ya. Cidden öyle değil. Ama çok ta üzülmeyin. Bunun için bazı yeni siteler kuruldu.

İnternet üzerinden gerçekten müzayede yapan ve gerçekten güzel malzemeleri satışa çıkaran yeni siteler artık online. Sahaf sahaf dolaşmaya belki gerek kalmadan buralardan çok güzel kitaplara ulaşabilirsiniz. Belki de gördüğünüz bir antika eşyaya aşık olursunuz.

Biz de bu sitelerin en yenisi ve belki de en iddialısı olan www.mezatvar.com ile tanıştırmak istiyorouz sizi. Çok uzatmayalım isterseniz lafı. En iyisi bi gezin görün siteyi. Zaten beğeneceksiniz.

Satıyorum satıyorum saaaaattttt tım.!!!!

www.mezatvar.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.