Duyguların Efendisi

ÇETİN ÇETİNTAŞ’IN YENİ KİTABI “DUYGULARIN EFENDİSİ” ÇOK SATANLARDA! 

Geçtiğimiz günlerde Destek Yayınları tarafından okurla buluşan “Duyguların Efendisi”, kısa sürede beğeni kazanarak; çok satanlar listesinde ilk sıralarda yer aldı. 

Yayımlanan kitaplarıyla satış rekorları kıran ünlü yazar Çetin Çetintaş, okuyuculara içsel dünyalarını keşfetme ve duygusal dengeyi bulma yolunda rehberlik ediyor. Duyguların kaynağını anlamak ve onları etkili bir şekilde yönetmek isteyen herkes için önemli bir kaynak sunan Çetintaş, yeni kitabı “Duyguların Efendisi” ile çok satanlar listesinin ilk sırasında yer almaya başladı.

“Duyguların Efendisi,” insan psikolojisine derinlemesine bir bakış sunarken, duyguların yönetimi konusunda okurlarına farklı bir perde aralıyor. Duygusal zekâ ve kişisel gelişim konularına ilgi duyan herkes için faydalı bir kaynak olan kitap, Çetintaş’ ın özgün kalemi ile okuyucular tarafından beğeni topluyor.

Kalemi ile Tam Not Alan Çetin Çetintaş, Duyguların Sırlarını Açığa Çıkarıyor!

Duyguların tesadüfi olmadığını, her birinin belli bir sebepten ortaya çıktığını savunan Çetin Çetintaş, duygusal dengeyi sağlamanın fiziksel ve zihinsel sağlık üzerindeki olumlu etkilerini sayfalarında vurguluyor. Okur tarafından yoğun ilgi ile karşılanan kitap, duyguların kontrolsüzce yaşanması veya bastırılması durumunda ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçları da gözler önüne seriyor. İnsan duygularının gizemli dünyasını araştıran ve bu konuda derin bir bakış açısı sunan yazarın 10. kitabı “Duyguların Efendisi”, her duygunun bir elementin temsilcisi olduğunu ve dengelenmesi ile insanın duygu çöplüklerinden kurtulmasına yardımcı olabileceğinin altını çiziyor.

İnsan psikolojisine derinlemesine bir bakış açısı sunan; “Duyguların Efendisi”, okuyucu tarafından ilgi görmeyi sürdürüyor.

Kitap Hakkında

HANGİ DUYGU SENİ ELE GEÇİRMİŞSE VE YÖN VERMEYE BAŞLAMIŞSA, ORADA SEN AZALMIŞSINDIR ARTIK…

Duygularımız haber kaynaklarıdır. İçdünyamızdan ve etrafımızdaki dünyadan bir etki-tepki meselesi olarak ortaya çıkarlar, en önemlisi de bir ihtiyaçtan dolayı doğarlar. Hiçbir duygu öylesine, tesadüfen, kendiliğinden, boş yere, sebepsiz oluşmaz, boş yere hissedilmez. Duyguları yaşamaktan ziyade, hangi ihtiyaçtan dolayı ortaya çıktığını görmek ve yönetebilmek önemlidir. Öylesine yaşanan duyguların fiziksel ve ruhsal açıdan ağır bedelleri olur. Zamanla insanın karakterine dönüşerek kemikleşen duygu çöplüklerinden kurtulmanın çok güçlü yolları vardır tabii ki. Bunun için elementlerin gücünden faydalanıyor olmak son derece doğru bir tercih. Her duygu bir elementin temsilcisidir ve yine hamurundan doğduğu elementin kaideleriyle dengelenir. Bu kitap sadece yaşam kalitesini artırmaya değil aynı zamanda yaşamın yönünü tayin etmeye de odaklı bir öğretmendir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.