Bu kitap okunmak istemiyor!

Ünlü komedyenden çocuklara alışılmadık  bir hikâye: Okunmak İstemeyen Kitap!

hep kitap, çocukları eğlenceli ve çetrefilli oyunlarla beni okuma diyen bir kitabın hikâyesini okumaya davet ediyor. İsveçli yazar, televizyon sunucusu ve komedyen David Sundin’in kitap okumayı sevmeyen çocuklar için yaratıcı ve interaktif bir içerikle kaleme aldığı Okunmak İstemeyen Kitap, alışılmadık canlılıktaki tarzıyla dikkat çekiyor. İsveç Kitapçılar Birliği tarafından 2020 yılında yılın çocuk kitabı ödülünü alan Okunmak İstemeyen Kitap, hep kitap logosuyla raflarda. 

İsveçli yazar, televizyon sunucusu ve komedyen David Sundin, kendi kendine kalmak için elinden geleni ardına koymayan bir kitabın sürprizlerle dolu hikâyesiyle çocuk okurlarla buluşuyor.

Bu kitabı okurken sözcükler bir anda değişebilir ya da kitap aniden kapanıverebilir… Bu zorlu olduğu kadar eğlenceli deneyime hazırsan başlayalım!

“Pişşt… Okunmak istemeyen bir kitabı okumak hayli zor olabilir. İmkânsız bile denebilir… Belki de başka bir kitap okumalısın.” 

Alışılmadık bir canlılıkta, dik kafalı ve baştan sona büyülü resimlerle dolu Okunmak İstemeyen Kitap, hep kitap logosuyla raflarda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.