Bitkiseverler için Mutluluk ve Bitki Tarımı Rehberi

Pika Yayın’dan Bitkiseverler için Mutluluk (ve Bitki) Tarımı Rehberi: “Büyüyen Neşe” 

Yazar Maria Failla, bitkiseverler için rehber niteliğinde bir kitapla okurlarıyla buluşuyor. Failla’nın sabahları ekrana bakmadan önce bir bitkiye bakmayı alışkanlık haline getirmekten, evinizde bitkilerle beraber onarıcı bir sığınak oluşturmaya kadar orijinal fikir ve ipuçlarıyla dolu kitabı Büyüyen Neşe, hem çiçek açmanız hem de bitkilerinizle beraber büyümeniz için size ilham veriyor. Bitkilerinize bakmayı öğrenirken, kendinize de bakmayı öğreneceğiniz Büyüyen Neşe,  Pika Yayın etiketiyle raflarda.

Maria Failla, Pika Yayın etiketiyle raflarda yer alan kitabı Büyüyen Neşe ile bitkilere olan sevgimizin ardındaki bilimi araştırıyor ve onların varlığıyla keyif dünyasının kapılarını nasıl açabileceğimizi okurlarıyla paylaşıyor.

Bitkilerimiz gibi neşe de gelir, akar, büyür ve ölür. Şekil değiştirir, gelişir; bazen onu bulması kolay ve bazen de son derece zordur. Ne olursa olsun, hepimizin hayatta daha fazla neşeye ihtiyacı var. Hayatınızın hangi mevsiminde olursanız olun, –ister günlerinizi canlandırmanın eğlenceli yollarını, ister bitki ebeveynliğinde bir sonraki adımı nasıl atacağınıza dair önerileri ya da belki daha derin bir şey arıyor olun– Büyüyen Neşe hem çiçek açmanız hem de bitkilerinizle beraber büyümeniz için size ilham verecek.  

Hadi birlikte biraz neşe büyütelim, yaprak yaprak ilerleyerek! 

Samantha Leung’un birbirinden güzel illüstrasyonlarıyla renklenen ve bitkilere bakmayı öğrenirken, kendinize de bakmayı öğreneceğiniz keyifli serüven Büyüyen Neşe, raflarda yerini aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.