Benim adım Valerie ve ben dünyamı severim!

İlk Okuma Hikâyeleri’nin yeni kahramanı: Valerie 

hep kitap, sevilen serisi İlk Okuma Hikâyeleri’yle okumaya yeni başlayan çocuklara rehber ve yoldaş olmaya devam ediyor. Çeşitlilik içeren kelime hazinesi, mizahi tarzı ve beklenmedik sonlarıyla çiçeği burnunda okurlara okumayı sevdiren serinin yeni kahramanı, Valerie! 

Valérie Fontaine’in kaleme aldığı, illüstratör Aurélie Grand’ın resimlediği, Valerie’nin Bahçesi ile Valerie ve Güzel Dünya,  hep kitap logosuyla raflardaki yerini aldı. 

Serinin ilk kitapları Marifetli Simon, Simon’un Kuralları, Geciken Robert, Robert BüyüyünceChloe ve Hayvanlar ile Gezgin Chloe, Büyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları’ndan sonra sıra Valerie’nin serüvenine geldi.

Valérie Fontaine’in kaleme aldığı, illüstratör Aurélie Grand’in resimlediği Valerie’nin Bahçesi ile Valerie ve Güzel Dünya, geri dönüşüm, sıfır atık, kompost, bahçecilik gibi konularda verdiği hem eğlenceli hem öğretici bilgilerle, çocuklarda çevre ve doğa bilincini oluşturmayı hedefliyor.  

Yaz geldiğinde, sonunda Valerie en sevdiği yere kavuşabilir: bostan! 

Valerie kendini adamış bir çevrecidir! En ufak bir hareketin bile önem taşıdığını bilir.

Çevirmenliğini Göyçen Gülce Karagöz’ün yaptığı Valerie’nin Bahçesi ile Valerie ve Güzel Dünya,  hep kitap logosuyla raflarda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.