BAŞARILI BİR YAZILIM MÜHENDİSİ OLMAK İSTEYENLERİN KILAVUZU

“ŞİMDİ NE YAPMALIYIM?” Dahi Yayıncılık etiketiyle raflarda yerini aldı.

Genç kadrosuyla ve yazarlarıyla bu köklü geleneğe yeni bir soluk kazandıran Dahi Yayıncılık, yayıncılık sektöründe kazandığı tecrübe ile yazarlara ve yazar olmak isteyenlere, yazarlık yolculuğunda danışmanlık yaparken yeni yazarların heyecanını paylaşmaya devam ediyor.

Tarihi çok eskilere dayanan yazın ve matbaa geleneği ile dinamik, yenilikçi kadrosunu buluşturan Dahi Yayıncılık, 14 yaşındayken yazılım geliştirme serüvenine başlayan Ferhat Mousavi’nin yeni kitabı Şimdi Ne Yapmalıyım? kitabını yayınladı.

Ferhat Mousavi, meslek hayatında katettiği yolu ve edindiği tecrübeleri okurlarıyla paylaşıyor. Yazılım mühendisliği nedir, yazılım mühendisleri ne iş yaparlar ve hangi niteliklere sahip olmalıdır gibi pek çok soruyu cevaplıyor.

Şimdi Ne Yapmalıyım? hem üniversiteye hazırlanan ve okuyan öğrenciler, hem de mezunlar için rehber niteliğinde! Yazılım mühendisi olmak isteyen herkes, akıl açıcı ipuçlarıyla dolu bu kaynak kitaptan hayatının her aşamasında yararlanabilir.

Kitap İçin Ne Dediler?

“Bu kitap, yazılım endüstrisini seçecek olan kişiler için bir kılavuz niteliğindedir.”

Doç. Dr. Mehmet Aktaş, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi

“…Ferhat Mousavi kendi görüş ve deneyimlerini bu kitap aracılığıyla paylaşıyor, bilgi paylaştıkça çoğalır anlayışıyla gençlere yol göstermeye çalışıyor. Bu güzel kitabı ve çabası için kendisini kutluyorum.”

Hüseyin Sivri, Crossover Başkan Yardımcısı, NewGapps Kurucusu

“Bu kadar hayati bir konuyu çok yalın, anlaşılır ve tüm aşamaları ile dile getiren bu kitap eminim bu yolda ilerlemeyi hedefleyen çok sayıda gencimize ilham verip yol gösterici olacaktır.”

Dr. Gökhan Özdinç, Aktif Yatırım Bankası CIO, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi

“Yazılım geliştirme dünyasına girmek isteyen fakat nasıl yapacağı konusunda henüz tam fikri olmayan genç arkadaşlarım için eksiksiz bir rehber kitap.”

İlker Onay, Ingenico Türkiye CTO

“Okudukça insanın kariyerine yeniden başlayası geliyor!”

Mehmet Eligür, Aktif Yatırım Bankası Uygulama Geliştirme Bölüm Başkanı

“Zamanımızın gözde mesleklerinden yazılım mühendisliğini geleceği olarak görenler için değerlendirilmesi gereken bir eser.”

Uğur Yiğit, LUCIDASOLAR COO, Metamorfoz Kurucusu

“Çok akıcı, öğretici buldum. Bu yolda ilerleme hedefinde olan genç arkadaşlara katkısı olacağına inanıyorum.”

Filiz Yılmaz, Aktif Yatırım Bankası Proje Yönetim Ofisi Bölüm Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.