Trump’ın 74 yaşındaki avukatı Giuliani, Kudüs’te göbek attı

Trump’ın 74 yaşındaki avukatı Giuliani, Kudüs’te göbek attı

ABD Başkanı Donald Trump’ın kişisel avukatı Rudy Giuliani ‘nin İşgalci İsrail ziyaretinde gençlerle birlikte parti yapıp dans ederken çekilen görüntüleri izleyenlere yuhh dedirtti.

Bugün Trump’ın kişisel avukatı sıfatıyla dünyanın çeşitli yerlerinde boy gösteren Rudy Giuliani 11 Eylül 2001 saldırıları sırasında New York Belediye Başkanıydı. İlginç değil mi?

Giuluani, ABD Başkanının federal soruşturmalara karşı sonsuz bir gücü olduğunu ve herhangi bir durumda affetme yetkisini kullanabileceğini söyleyerek “Başkan kendisini affedebilir mi” sorusu üzerine, “Bunu kullanmaz, ama (bu hakkı) var. Başkan, kendini affetme yetkisine sahip” diyerek Rusya soruşturmasına Trump’ın kendi kendisini affetme yetkisi olduğunu savunan garip bir hukukçu. Nasıl ama?

Rudy Giuliani Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iadesi dosyası ve ABD’deki Rıza Sarraf üzerinden Halkbankası hakkındaki dava sebebiyle Türkiye’ye de gelmiş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmüş bir isim. Haydaaa?

İşgal altındaki Kudüs’te, elektronik dans grubu Major Lazer’in müziğiyle coşan gençlere ayak uydurup başının üzerinde beyaz mendil de sallayan 74 yaşındaki Giuliani’nin düştüğü bu rezil durum için siz ne dersiniz bilmem ama işgalci İsrail’in Trump üzerindeki etkisini nasıl sağlamlaştırdığını anlamanıza yardımcı olur diye düşünüyorum….

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.