Geleceğini Değiştirme Kılavuzu

Erkan Sarıyıldız’ın yeni kitabı“Geleceğini Değiştirme Kılavuzu” yayınlandı

“Anormal Kitap”, “Ayak İzlerim” ve Tüy Gibi Hafif” kişisel gelişim kitaplarının yazarı iç hastalıkları uzmanı Dr. Erkan Sarıyıldız’ın yeni kitabı “Geleceğini Değiştirme Kılavuzu” Destek Yayınları’ndan çıktı.

“Hayattaki değişimin karşısındaki en büyük engel kendimizdir diyen Dr. Erkan Sarıyıldız, yeni kitabı “Geleceğini Değiştirme Kılavuzu” ile okuyucuya büyük bir cesaret ve kararlılık gerektiren 21 günlük değişim programı sunuyor.

Kitapta okuyucularına, kaderin üzerinde söz sahibi olabilmek için durdurucu düşünceleri ortadan kalma yönemleri ile süreci kolaylaştırıcı düşünce altyapılarını aktaran Sarıyıldız şöyle diyor: “Artık kendi önünden çekilme zamanın geldi. Yaşam içimizde ne varsa dışa yansıyanlardan oluşmuş bir süreçtir. Yaşamımızda herhangi bir şeyi değiştirmek ve bilinçli yaratıcı olmak istiyorsak, iç dinamiklerimizin farkında olmalı ve onları değiştirme yollarını uygulamalıyız. Biz bir şeyleri değiştirmeye çalışırken, karşımıza onlarca engel çıkmaya çalışır. Bunlara durdurucular diyoruz. Şimdi senden, değişimin olabileceğini, kaderinin üstünde söz sahibi olabileceği konusunu düşünmeni ve içinde olamayacağını söyleyen ne varsa yazmanı istiyorum.”

Her insan kendi yaşamının ve geleceğinin mimarıdır

“Geleceğini Değiştirme Kılavuzu” içsel bir değişimi başarabilmek ve kaderinde söz sahibi olabilmek isteyenlere için 21 günlük bir çalışma programı sunuyor. Dr. Erkan Sarıyıldız, programı uygulamak isteyenler için hazırladığı meditasyonları seslendirmiş ve kitabın içine koyduğu barkod’lar aracılığıyla her an okuyucusunun yanında… Kitap, içindeki 21 günlük yönlendirmeler ve çalışmalarla yolculuğunuzu her an destekliyor.

Dr. Erkan Sarıyıldız Kimdir?

İç Hastalıkları Uzmanı olan Dr. Erkan Sarıyıldız, hayatı sorgulama ve kendini tanıma üzere yaşadığı süreçler sonucunda kazandığı deneyimleri ve hikayesini geniş kitlelere ulaştırmak için önce blog yazamaya başladı. İlk kitabı 2011 yılında yayınlanan Sarıyıldız, yedi yıl içinde 10. kitabına ulaştı.Yazarın kitapları arasında bir roman üçlemesi olan serinin ilk iki kitabı “Sessiz Tango” ve “Karanlıkta Bolero” da bulunuyor. Yazar, doktorluk mesleğinin yanı sıra kurduğu “Kendine Doğuş Atölyesi”nde eğitim çalışmalarına da devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.