Ücretsiz Çocuk Resim Atölyesi

Pınar Çocuk Resim Atölyesi İstanbul’da

Pınar, 37 yıldır düzenlediği Uluslararası Çocuk Resim Yarışması kapsamında kurulan Pınar Çocuk Resim Atölyeleri ile gelecek nesilleri sanatla buluşturmaya devam ediyor. 27-28-29 Nisan tarihlerinde Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde uzman eğitmenler eşliğinde düzenlenecek Pınar Çocuk Resim Atölyesi ile sanata desteğini sürdüren Pınar, tüm çocukları hayal dünyalarını resmetmeye davet ediyor.

Bu yıl 37. kez düzenlenecek olan Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması kapsamında 8 ilde gerçekleşen Pınar Çocuk Resim Atölyesi, binlerce çocuğu sanatla buluşturuyor. 6-14 yaş arasında tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği Pınar Çocuk Resim Atölyesi’nde minik ressamların “Canım Arkadaşım” teması ile çizeceği resimler 37. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması kapsamında değerlendirilecek.

Mart ayından bu yana Trabzon, Şanlıurfa, Gaziantep, Antalya, İzmir, Eskişehir ve Bursa’da miniklerle buluşan Pınar Çocuk Resim Atölyesi 27-28-29 Nisan tarihlerinde İstanbul Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde olacak. Üç gün boyunca uzman eğitmenler eşliğinde minik ressamların hayallerine ev sahipliği yapacak olan Pınar Çocuk Resim Atölyesi tüm çocukları arkadaşlıklarını çizmeye davet ediyor.

Pınar Çocuk Resim Atölyesi

Atölye Yeri: Maltepe Park Alışveriş Merkezi

Atölye Tarihleri: 27-28-29 Nisan 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.