Siyonizmin En Büyük Düşmanı / Erbakan’lı Anılar

Siyonizmin En Büyük Düşmanı / Erbakan’lı Anılar

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN misafirlerini Altınoluk’ta karşılamakta ve onlarla burada sohbetler etmekteydi.

Yaz aylarında adeta toplanma yeri haline gelen Altınoluktaki yazlığa yurtiçinden gelen misafirler kadar yurtdışından misafirlerde gelmekteydi. Dünyanın dörtbir yanından gelen devlet adamları, ilim adamları, din adamları burada merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN ile sohbetler etmekte görüş ve fikirlerini belirtmekte ve Hocamızı dinlemekteydi.

Yine böyle bir günde üstdüzey birçok yetkilinin Hocamızı ilgiyle dinlediğini gören ve o esnada misafirlerin ikram tabaklarını taşımakta olan Fatih AKGÜN sohbeti merak eder. Elindeki tabakları masaya bıraktıktan sonra Hocamızın sözlerine kulak kabartır.

Fatih AKGÜN o gün şahit olduklarını şöyle ifade ediyor. ” O gün Erbakan Hocamız bir teşkilat mensubumuza, bir mahalle başkanına, bir ilçe yönetim kurulu üyesine kısacası bizlere ne anlatıyorsa onlara da onu anlatıyordu. Erbakan Hocamız , dünyanın Siyonizm’den kurtulması için nasıl ki Siyonizm’in detaylı bir şekilde bilinmesi gerektiğini bizlere yıllarca anlattıysa orada bulunan o etkili ve yetkili yabancı misafirlerde aynı sözlerle hitap ediyor ve onları da uyarıyordu.

Anlaşılan o ki O’nun en büyük düşmanı Siyonizm’di. Bu anıyı Saadet Partisi İstanbul Gençlik Kolları Genel Merkez Sorumlusu Fatih AKGÜN’den dinledim.

Tevfik YAZICILAR
16 Mayıs 2011

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.