Hoş geldin Hocam, hoş geldin…

Hoş geldin Hocam, hoş geldin…

Yine bir Ramazan, yine bir iftar programı için Savunan Adam İstanbul’da. Az önce Sabiha Gökçen Havaalanında yüzlerce Milli Görüşcü ile omuz omuza “Mücahit Erbakan” diye bağırıyorduk.

Milli Görüşcü gençleri “Mücahit Erbakan” dedikleri için gözaltına aldıran Feyzbuuk il Başkanı Erol Erdoğan Saadet Partisinin tarihinde bir ilki gerçekleştirerek Hocasını karşılayan gençlerin önüne polis koridorlarını yığdırdı yine. İl Binasının önünde Gençlik Başkanı ve gözaltı mağdurlarının basın açıklamasında bir panzer ve dokuz otobüs polisi davet eden feyzbuuk il başkanı bu sefer de Sabiha Gökçen Havaalanı Vip çıkışına polisleri davet etti.

“Hocaya Sadakat Şerefimizdir”, “Mücahit Erbakan” sloganları arasında yüzlerce gencin içlerindeki Erbakan sevgisini durdurmaya polis kordonu da yetmedi. Numanistlerin en sevmediği söz olan “Mücahit Erbakan” sloganı Sabiha Gökçende yüzlerce mücahidin dillerinde dalga dalga yayıldı.

İstanbul’un her bir ilçesinden gelen yüzlerce genç çoşkuyla karşıladı Hocasını bu gece. Saygı ve sevgilerini sundu Hocasına. Bu güzel günü de zehir etmeye çalışan feyzbuk il başkanına da “Numan istifa” sloganları ile Çeyrek Başkanına gönderilmek üzere bir mesaj verdi gençler.

Gül yüzlü sevgili, dünyanın başkentine Hoş geldin. Hoş geldin Hocam hoş geldin… yüzlerce araçlık konvoy gelişini bekliyordu. Yüzlerce genç seni bekliyordu. Sana itaat etmeyen, derhal kongre emrini elinin tersiyle iten Numanistlere rağmen İstanbul emrine hazırdır Hocam…

Yarın akşam İstanbul’a yaraşır bir iftarda seni dinleyeceğiz inşallah. Panzersiz polissiz, Milli Görüşcülerin iftarı nasıl olur öğreteceğiz Numanistlere inşallah…

Hocam seni bir kez daha gözlerimle görebildim ya… Hoş geldin hocam hoş geldinn…

 

Tevfik YAZICILAR

04- Eylül -2010

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.